Používame cookies. (bližšie info: www.nabytoktiffany.sk/cookie)

Úvod » Detská izba

Detská izba

Pre každého rodiča je jeho dieťa to najdrahšie čo má, preto sa mu už od narodenia snaží dopriať to najlepšie. Veľký dôraz pritom kladie na prostredie, v ktorom dieťa vyrastá. Detská izba je miesto, kde deti prežijú veľa času od narodenia až po pubertu. Za dverami detskej izby dieťa vstupuje do ,,svojho sveta“.

 

pozrieť do obchodu

 

 

 


Vďaka našej pestrej ponuke môžete svojim ratolestiam dopriať kvalitný nábytok, ktorý im ich detské izby zútulní a bude rozvíjať ich osobnosť . Tiež sa prispôsobí ich potrebám, ktoré sa s pribúdajúcim vekom menia. Prispôsobiť izbu dospievajúceho dieťaťa nebolo nikdy také jednoduché ako dnes, stačí si vybrať a doplniť ju napríklad o písací stolík, kancelársku stoličku, či knižnicu a z izby malého hravého dieťaťa sa v okamihu stane učebňa usilovného študenta.

 

Detský nábytok z našej ponuky bol vyrobený z ľahko udržiavateľných materiálov s dôrazom na funkčnosť, praktickosť a bezpečie dieťaťa . Vyskladajte svojmu dieťaťu izbu, ktorá bude zodpovedať jeho veku, pohlaviu, záujmom a vkusu. Vybrať si môžete z rôznych druhov nábytku.

 

Potešte seba, ale hlavne svoje deti, splňte ich sny a darujte im šťastné detstvo.