Používame cookies. (bližšie info: www.nabytoktiffany.sk/cookie)

Úvod » Obývačka » Sedačky

Sedačky

Veľká plejáda sedačiek rôznych tvarov, rozmerov, farieb.Nájdte tu sedačky jednoduché, sedačky do L aj sedačky účkové.Mnohé z ponúkaných sedačiek sú aj s úložným priestorom, alebo sedačky z rozkladom

 

pozrieť do obchodu


Sedacie súpravy

 

Pohodlná sedacia súprava sa stala neodmysliteľnou súčasťou našich domácnosti

 

Patrí k hlavným prvkom každej modernej obývacej izby, ale svoje uplatnenie postupne nachádza aj v detských a hosťovských izbách, dokonca aj v kanceláriách. Určite sa mnohí zhodneme na tom, že uvelebiť sa do pohodlnej sedačky a zabudnúť na starosti všedného dňa je predstava relaxu pre každého z nás. Vybrať si sedaciu súpravu sa nám na prvý pohľad môže zdať ako jednoduchá záležitosť, ale nie je to úplne pravda. Sedaciu súpravu väčšinou volíme ako kompromis medzi pohodlím, estetickým vzhľadom a cenou. Je však dôležité pamätať na to, že sedacia súprava slúži pre všetkých členov rodiny a často sa stáva miestom, kde trávite najviac voľného času, preto by mala vyhovovať všetkým.

 

Tiež je potrebné vziať do úvahy ostatné fakty. Napríklad na aké účely budeme sedačku využívať, či len na občasné sedenie alebo príležitostné spanie, prípadne počet členov domácnosti a v neposlednom rade Vaše priestorové možnosti. Sedacia súprava by mala samozrejme ladiť s ostatnými časťami nábytku a vhodne zapadnúť do interiéru.

 

Ponúkame vám veľký výber sedacích súprav, rohových sedačiek, sedačiek v tvare U, dvojsedy, trojsedy a kreslá moderného vzhľadu z ktorých si určite vyberiete.