Používame cookies. (bližšie info: www.nabytoktiffany.sk/cookie)

Úvod » Obývačka » Šatníkové skrine

Šatníkové skrine

Šatníkové skrine v tejto ponuke:-skrine vešiakové-skrine policové-skrine na šaty kombinované-skrine s posuvnými dverami-šatníkové skrine so zrkadlom

 

pozrieť do obchodu


Šatníkové skrine

 

O večnom nedostatku úložného priestoru by sa gazdinky, ktoré túžia mať doma poriadok vedeli rozprávať hodiny a hodiny. A aby bol v dome poriadok, nemôžu v ňom chýbať skrine. Do nich totiž môžeme uložiť všetko, čo potrebujeme s ohľadom na to, v ktorej izbe sa nachádzajú. V prvom rade slúži na úschovu oblečenia, ale priznajme sa, často krát do nich musíme natlačiť aj kopu iných vecí, ktoré chceme len jednoducho spratať z výhľadu alebo mať bezpečne uložené.

 

Skriňa je typ nábytku, ktorý si nájde uplatnenie v každej jednej izbe vašej domácnosti

 

Skriňa, ktorá môže byť súčasťou obývačkovej zostavy, väčšinou slúži ako bar, v ktorom nájdeme alkoholické nápoje alebo zopár maškŕt, pre prípad, že príde návšteva. Prípadne ju využívame na uschovanie dokumentov a dôležitých papierov, v ktorých potrebujme mať prehľad. V kuchyni nám slúži na uschovanie potravín, v predsieni nie len na odkladanie búnd, kabátov a obuvi, ale aj kopu iných vecí, ktoré potrebujeme mať poruke. Najväčšie uplatnenie má však stále v detských izbách a spálňach na uloženie oblečenia.

 

Na výber máme vešiakové, poličkové alebo ich kombináciu vo viacerých farebných dezénoch, od tých najmenších po najväčšie, ktoré umožňujú maximálne využitie priestoru, vhodné do každých priestorov.