Používame cookies. (bližšie info: www.nabytoktiffany.sk/cookie)

Úvod » Spálňa » Komody a skrinky do spálne

Komody a skrinky do spálne

 

Vojdite do nášho obchodu pozrieť moderné komody a skrinky do spálne od slovenských výrobcov a spoľahlivých dovozcov. Naše spálňové skrinky a komody sú vyrobené z kvalitných materiálov čo zaručuje ich dlhú životnosť.

 

pozrieť do obchodu

 

 


 

Posteľné oblečenie, uteráky, prádlo, alebo len drobnosti. Áno to všetko potrebujeme mať pekne uložené. Otázka znie, kde? A tu prichádzajú komody a skrinky z našej ponuky.

Každý kúsok Vašich vecí si v týchto skrinkách nájde svoje miesto. Ponúkame totiž skrinky so šuplíkmi, otvorenými i zatvorenými policami aj skrinky s presklenými dvierkami. Rôzne kombinácie týchto odkladacích priestorov nechávajú vzniknúť univerzálne skrinky a komody pre Vaše spálne.

Pýtate sa z akých materiálov sú ponúkané komody či skrinky? Sú to bežné DTD a NDF dosky používané pri výrobe nábytku vo svete. Toto umožňuje, že ceny nami ponúkaného sortimentu sa pohybujú na prijateľnej úrovni. Zato kvalita a vzhľad je TOP. Z povrchových úprav a farieb sú na výber moderné lesklé, matné skrinky, rôzne imitácie prírodného dreva aj rôzne farby, hlavne atraktívna biela a to i vo vysokom lesku.