Používame cookies. (bližšie info: www.nabytoktiffany.sk/cookie)

Úvod » Obývačka » Obývacie steny

Obývacie steny

Obývacie steny - zostavy, ale aj jednotlivé skrinky - sektorový nábytok vo viacerých farbách. Zariaďte si obývačku kvalitným nábytkom.

 

pozrieť do obchodu


Obývacie steny

 

Obývačka je miestnosť, v ktorej trávime počas dňa najviac času. V nej relaxujeme, sledujeme TV, konverzujeme s priateľmi i rodinou a je miestom, kde sa organizujú všetky rodinné oslavy. Preto je výber obývacej steny dôležitý nielen z hľadiska dizajnu, ale i funkčnosti.Centrom obývačky, spolu so sedačkou, je obývacia stena, ktorá tvorí základné komponenty tejto miestnosti.

 

Doba, kedy obývacia stena zaberala celú plochu jednej steny vašej obývacej izby je dávno preč. Heslom súčasnosti je vzdušnosť. Pri výbere obývačky vždy myslíme na to, že bude centrom vášho oddychu. Jej výber si preto zaslúži väčšiu pozornosť, aby ste sa napokon z nej mohli tešiť a cítili ste sa v nej príjemne.

 

množstvo odkladacích priestorov, rôznorodosť vzhľadu a pohodlné usporiadanie

 

to sú hlavné zásady pri tvorbe obývačiek Ponúkame kompletné zostavy, ale aj jednotlivé skrinky - sektorový nábytok vo viacerých farbách, aby ste si mohli jednoducho vyskladať obývaciu stenu, ktorá bude vyhovovať vášmu gustu a tiež zodpovedať priestorovým možnostiam.

 

vyberte si obývačku, ktorá bude pasovať práve vám