dovoz ZADARMO pri nákupe nad 80 Eur
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 80,01 € a máte dopravu ZADARMO
DOPRAVA ZDARMA

pri nákupe nad 80,-EUR

 

Záručné podmienky

Odporúčame zákazníkom, aby si tovar pri prevzatí skontrolovali, či nie je mechanicky poškodený. V prípade mechanického poškodenia odporúčame ihneď nás kontaktovať alebo tovar neprevziať.

V prípade mechanického poškodenia dielov, tieto diely nemontujte a ihneď nás kontaktujte. V prípade závady výrobok nepoužívajte a bezodkladne nás kontaktujte.

V prípade poškodeného tovaru odporúčame zákazníkom zhotoviť fotodokumentáciu poškodenia a odoslať nám ju spolu s reklamovaným tovarom.

Záručná doba a reklamačný poriadok

Informácie o záručnej dobe, zodpovednosti za vady a spôsob uplatňovania reklamácií nájdete v reklamačnom poriadku.

Montáž tovaru

Krabice, v ktorých je výrobok zabalený, nikdy neotvárajte ostrými predmetmi, inak ho môžete poškodiť.

Pred montážou prekontrolujte jednotlivé diely, v prípade zistenia mechanického poškodenia dielov, tieto diely nemontujte.

Pri montáži postupujte podľa priloženého montážneho návodu.

Pri montáži dbajte na to, aby boli jednotlivé diely nábytku podložené mäkkou tkaninou, aby ste tak zabránili ich poškodeniu.

Na montáž nikdy nepoužívajte elektrické ani aku náradie inak môže dôjsť k prekrúteniu skrutiek.

Pri montáži stoličiek je nutné vykonať konečné dotiahnutie skrutkovaných spojov v zaťaženom stave stoličky, t.j. pod určitou váhou, inak sa môže stolička kolísať.

Ak sa výrobok nedá zmontovať alebo je niektorá časť výrobku poškodená, prípadne chýba, ďalej výrobok neskladajte, aby nevzniklo ďalšie poškodenie.

Používanie výrobkov

Nábytok slúži len na účel na aký je určený, nemožno ho zaťažovať inak, napr. ukladaním nevhodných predmetov, stúpaním, kľačaním, hojdaním sa a pod., ktoré môžu zapríčiniť poškodenie výrobku s možným následkom úrazu. Nábytok je určený výhradne pre domáce použitie a nie je vhodný do spoločenských priestorov, ak výrobca alebo dodávateľ neurčí inak.

Poškodenie tovaru

Upozorňujeme, záruka za vady sa nevzťahuje na vady a poškodenia vzniknuté:

  • nesprávnou montážou (montážou nevykonanou podľa návodu na montáž),

  • svojvoľnou úpravou výrobku,

  • používaním tovaru v podmienkach, pre ktoré svojimi parametrami nie je určený,

  • neodbornou opravy výrobku,

  • nadmerným mechanickým opotrebením,

  • používaním tovaru v podmienkach, ktoré svojou povahou (teplotou, prašnosťou, vlhkosťou, chemickými a mechanickými vplyvmi prostredia) nezodpovedajú prostrediu, v ktorom sa tovar bežne používa,

  • vonkajšími vplyvmi, napr. pádom alebo nárazom,

  • mechanickým poškodením (roztrhnutý, prerezaný, tepelne poškodený výrobok, chemicky poškodený výrobok, výrobok poškodený neopatrným neúmerným fyzickým zaobchádzaním, zámerným poškriabaním vrstiev tovaru a pod.),

  • v dôsledku živelnej udalosti, živelnej katastrofy, násilného poškodenia, poveternostných podmienok alebo prevádzkou v extrémnych a neobvyklých podmienkach.

 

Quatro - jednoduchý nákup na splátky  lionshome.sk nábytok Tiffany na biano.sknábytok Tiffany na favi.skLacnyEshop.skQuatro - jednoduchý nákup na splátky

mapa

kontakty

Milan Filo s.r.o.
Ulica na Ostrove 57/15
032 03 Liptovský Ján
mobil: 0905430367
e-mail: obchod@nabytoktiffany.sk
IČO: 51083388
DIČ: 2120589493
IČ DPH: SK2120589493

www.nabytoktiffany.sk
Milan Filo
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk