Používame cookies. (bližšie info: www.nabytoktiffany.sk/cookie)

Úvod » Spálňa » Matrace a rošty

Matrace a rošty

Matrace a rošty v rôznych veľkostiach s rýchlym dodaním. Matrace z pamäťovej peny, s Aloe vera ale aj lacné molitanové matrace.

 

pozrieť do obchodu


Matrace

 

Moderný človek je čoraz častejšie vystavovaný rôznym vplyvom nepriaznivého prostredia, vysokým nárokom v zamestnaní ale aj doma. Dnešná uponáhľaná doba nám dáva málo možnosti na oddych a regeneráciu. Jedinou istotou je pre nás spánok. Človek prespí až tretinu času zo svojho života. Spánok je pre ľudský organizmus nevyhnutný a prospešný. Preto dôležitú úlohu zohráva jeho kvalita.

 

Dnes už nikto nepochybuje o tom, že dobrý spánok závisí vo veľkej miere od matraca na ktorom spíme. Preto si výber správneho matraca zaslúži našu pozornosť. Spánok na kvalitnom matraci ovplyvňuje kvalitu spánku a vývoj chrbtice a zaistí človeku optimálnu regeneráciu tela a mysle.

 

Každý z nás je iný, preto každému vyhovuje iný druh matraca. Je dôležité, aby ste sa po prebudení cítili oddýchnutý a fit. Tiež netreba zabudnúť na to, aby matrac zodpovedal rozmerovým podmienkam vašej postele. Vyberte si z našej ponuky matrace rôznych rozmerov, materiálov a s rôznymi poťahmi.